0212 523 60 70

Eyüpsultan Halı Yıkama Hizmeti

 

Sağlıklı bir yaşam sürmek ve güzel görüntü elde edebilmek için halıların periyodik olarak yıkanması çok önemlidir. Özellikle yıl içerisinde en çok kullanılan ve aynı zamanda kirlenen eşyalar arasında yer alır. Elbette modeline ve boyutları ile tasarımına bağlı olarak günümüzde pek çok halı çeşidi bulunur.

 

 Bu konuda aşamalı olarak ele alınması gereken yıkama hizmeti, tam donanımlı ekipman doğrultusunda gerçekleşmelidir. Kurumsal hizmet anlayışınız doğrultusunda ele aldığımız Eyüpsultan halı yıkama için bize ulaşabilirsiniz. Konusunda tecrübe sahibi uzmanlarımız, özel şampuan çeşitlerimiz ve yüksek teknolojiye sahip ekip makinelerimiz eşliğinde en iyi halı yıkama desteğini sunuyoruz.

 

 Eyüpsultan Halı Yıkama Fiyatları Nedir?

 

 Halıların sayısı ve boyutları ile beraber üretim yapısına bağlı olarak Eyüpsultan halı yıkama fiyatları değişkenlik gösterebilir. Burada önemli olan her açıdan kaliteli bir hizmet almak ve halıların kalitesini korumaktır. Kumaşını ve üretim desenini en ufak bir zarar gelmeden temizliğin yapılması gerekir. Hassas bir çalışma altında ele aldığımız bu hizmet dahilinde, sizlere en iyi desteği sağlamaktan memnuniyet duyarız. Özellikle Eyüp Sultan halı yıkama fabrikası olarak sizlere en uygun fiyatlar altında hizmet vermekteyiz. Fiyatlar konusunda detaylı bilgi alabilmek için ücretsiz şekilde sitemiz üzerinden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 

 Detaylı Eyüpsultan Halı Yıkama Hizmeti

 

 Hassas ve detaylı bir süreç gerektiren halı yıkama hizmeti detaylı ve aşamalı biçimde ele alınır. Bu konuda Eyüpsultan halı yıkama olarak uzun yıllardır vermiş olduğumuz hizmet, müşteri memnuniyeti ve güçlü referans eşliğinde öne çıkmaktadır.

 

 - Bu açıdan öncelik olarak adresinize geliyor ve halılarınızı özel ambalaj dahilinde alıyoruz.

 - Daha sonra merkezimize getirerek ilk olarak kuru bir temizleme gerçekleştiriyoruz.

 - Böylece üzerindeki toz ve kir ile çamurun yapışmasına engel oluyoruz.

 - Hemen arkasından özel şampuanlar eşliğinde detaylı bir temizlik sürecine giriyoruz.

 - Bu kapsamda hassas halı yıkama otomasyon sistemlerimiz devreye girmektedir.

 - Detaylı temizlik sürecinin ardından halılarınız özel alanlarımızda kurumaya bırakılır.

 - Son olarak hava geçirmez özel ambalajlama sistemi eşliğinde zamanında adresinize ulaştırılır.

 

 Bu şekilde yukarıda verilen detaylı süreç altında halılarınız ilk günkü gibi tertemiz ve kaliteli biçimde adresinize ulaşmaktadır. Bundan sonra uzun vadede sağlıklı ve temiz bir şekilde halılarınızı keyifle kullanabilirsiniz.

 

 Profesyonel Halı Yıkamanın Önemi Nedir?

 

 Yüzeysel olarak evde halı yıkama işlemi yapılsa bile bunun tam bir temizlik gerçekleştirmeyeceğini söylemek mümkün. Çünkü özellikle birçok çıkmayan toz ve kirin yanı sıra, gözle görülmeyen bakteri ve mikroskobik canlılar söz konusudur. Bunlar evdeki insanların, özellikle yaşlılar ve çocuklar için büyük tehlike arz eder. Detaylı ve profesyonel bir süreç altında işlem yapılmazsa bu zararların halılardan çıkması çok zordur. Bunun bilincinde hareket eden firmamız bünyesinde en iyi halı yıkama hizmetini sağlamaktayız. Tüm detaylı süreç altında zararlı unsurlar halılardan tamamen çıkarılırken, halılarda en ufak bir sorun yaşanmaz. Üstelik bütün bu detaylı ve profesyonel süreci çok uygun Eyüpsultan halı yıkama fiyatları kapsamında sunmaktan memnuniyet duyarız.

 

 Periyodik Halı Yıkama Hizmeti

 

 Halılar ortalama 6 ayda bir yıkanması gereken en önemli eşyalar içerisinde yer alır. Gün içerisinde çok kullanılan ve üzerine basılan, oturulan bir eşya olduğu için, yılda en az iki kez temizlenmelidir. Ve üstelik bu temizlik profesyonel süreç altında özel makineler ve şampuanlar eşliğinde yapılmalıdır. Ayrıca eğitimli ve uzman kadro kapsamında sürecin tamamlanması çok önemlidir.

 

 Tüm bu süreçleri ele alan firmamız bünyesinde Eyüp Sultan halı yıkama fabrikası olarak en iyi desteği sağlamaktayız. Bütün Retro halı çeşitleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Özellikle bu halılar hassas bir kumaş yapısına ve üretime sahip olduğundan dolayı, aynı hassaslık derecesinde temizliğin yapılması gerekir. Özellikle fırçalama, silkeleme ya da sadece makinede yıkamayı işlemi yapılmaz. Çok da hassas bir süreç altında bu konuda profesyonel uzmanların bireysel çalışmaları doğrultusunda yıkama işlemi gerçekleşmektedir.

 

 Farklı Modeller İçin Eyüpsultan Halı Yıkama

 

 Hangi model ve yapı olursa olsun Eyüpsultan halı yıkama hizmetini detaylı ve aşamalı süreç altında sunmaktan memnuniyet duyarız. Sağlıklı ve uzun vadede güvenle kullanabilmeniz için Eyüp Sultan halı yıkama fabrikası aşamalı bir sürece ele almaktadır. Retro halı çeşitleri başta olmak üzere birçok farklı modeller için üstelik çok uygun Eyüpsultan halı yıkama fiyatları sizleri bekliyor.

 

  Filtrele
Toplam 0 Ürün
  Ürün Bulunamadı
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.