0212 523 60 70

Beşiktaş Halı Yıkama

 

Günümüzde evlerimizin vazgeçilmez eşyası olan halılarımız, Beşiktaş Retro halı yıkama olarak toz ve kirlerin arınmasında müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Halılarımızın temizliği kendimiz ve ailemiz için oldukça önemlidir. Çünkü evlerimizde yer alan halılarımızın temizliği, o evde yaşayan kişilerin soluduğu son derece önemlidir.

 Profesyonel kişiler tarafından halıların boyuna, desenine, hav modeline, cinsine ve türüne bakılarak en uygun yıkama yöntemleri belirlenerek, halılara zarar vermeden işlemleri yapacak profesyonel ekip Beşiktaş halı yıkama şubemiz hazırdır. Kurumsal olan bir yapıya sahip Retro Halı Yıkama bünyesinde yer alan Retro Beşiktaş Halı Yıkama şubemiz sizlere her zaman mükemmel hizmetler sunmaya hazırdır. Beşiktaş halı yıkama şubemize getirilmekte olan halılarınızın yıkama uygulamalarının aşamaları şu şekilde aşağıdaki gibidir. Toz Alma

 Firmamıza gelen halı yıkama merkezimize getirilen halı ürünleriniz cins, boyut, şekil, hav boyu ve de diğer özelliklerine göre ayrıştırılmaktadır. Tam olarak hijyen sağlayabilmek için toz alma makinesinde önce çırpma işlemiyle halınızın en derinine işlemiş olan toz ve ya akarlardan arındırılması sağlanmaktadır. İşletmemize gelen her halıya istisnasız olarak toz alma işlemi yapılmaktadır. Bu sayede yıkama işlemine geçecek olan halı üzerinde toz ve akarlar yer almaz.

 Yıkama İşlemi

 Halılar, tozlarından arındırıldıktan sonra tam otomatik olan Beşiktaş halı yıkama makinelerinde yıkama uygulamasına alınır. Kimyasal katkı maddeleri içermeyen şampuanlar yardımı ile yıkanır. Ardından halının derinine kadar nüfuz eden kirler ve akarlar, toplamda 10 adet fırça yardımı ile fırçalanarak bütün kirlerinden arındırılmaktadır. Durulama işleminden sonra halı sıkma makinasında ürünler sıkılır. Böylece suyundan arındırılan halılar, kalite kontrol ekibi tarafından leke ve de temizliği yönünden kontrol edilmektedir. Kalite kontrol ekibinden geçemeyen halılar olursa bu durumda yeniden yıkama işlemleri uygulanmaktadır.

 Paketleme

 Tozu alanın ve yıkanan halılar, bu işlemlerden sonra kurutulur. Kurutma işlemi de tamamlanan halılarınız, parfüm uygulama ve paketleme işlemleri yapılarak teslim edilmeye hazır hale getirilmektedir. Astım ve ya alerji gibi bazı hastalıklarınız var ise kayıt oluşturma işleminde Beşiktaş halı yıkama yetkili personeline not iletmeniz gereklidir. Bu bilgiye istinaden yetkili personelimiz kayıtlara geçer ve halılarınıza uygulanacak hemen her türlü uygulamada dikkate alınarak işlem yapılır.

 

 Teslimat

 

 Paketlendikten sonra teslimata hazır olan halılar servis elemanlarımız aracılığıyla servis aracına yüklenmekte ve teslimata gidecek olan yere gönderilmek üzere yola çıkarılmaktadır. Toz alma aşaması, yıkama aşaması, kurutma aşaması ve paketleme aşamaları gibi tüm yıkama işlemleri aşamaları tamamlandıktan sonra halılarınız alanında en iyi şekilde uzmanlaşmış olan personeller tarafından en hijyenik şekilde Beşiktaş halı yıkama tarafından müşterilerimize teslim edilmektedir.

 Beşiktaş Halı Yıkama Fiyatları

 

 Alanında uzman ekip tarafından yapılan halı temizliği üründen ürüne göre değişiklik göstermektedir. Bu neden Beşiktaş halı yıkama fiyatları verilirken öncelikle ürünün özellikleri göz önüne alınmaktadır. Malzemelerin boyutlarına, türlerine, temizleme yöntemlerine ve de leke çıkarma işlemine bağlı olarak fiyat teklifleri verilirken değişiklikler bulunmaktadır. Sizler de tercih ederseniz Beşiktaş halı yıkama fiyatları ile ilgili olarak bilgi alabilmek adına bizi arayıp tamamen ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

 Halı temizliğinin düzenli bir şekilde yapılması kişilerin sağlığı açısından da çok önemli olmakla birlikte aynı zamanda düzenli olarak temizlenen halılar çok daha uygun fiyatlı yıkanmaktadır. Düzenli bir şekilde temizliğinin faydaları küf, çok yüksek düzeylerde kir ya da diğer problemler gibi oluşabilecek tehlikeli problemlerden kaçınmaktır. Nasıl ki tükettiğimiz tüm gıda maddelerinde satın alınan ürünlerin ruhsatlı ürün olmasına, üretim yapan firmaların kurumsal yapısına önem veriyorsanız evlerinizin atmosferini oluşturan halılarınızın temizliği işlemlerinde de kurumsal Beşiktaş halı yıkama hizmetleri alarak kalitesiz ve de yüksek oranda kimyasal maddelere maruz kalmaktan kendiniz ve ailenizi koruyabilirsiniz.

 Beşiktaş halı yıkama firmalarının arasında yer alan Retro halı yıkama merkezimiz kurumsal bir yapıya sahip ruhsatlı bir firmadır. Sizler de bu bölgelerde ikamet ediyorsanız bütün semtlerden halılarınızı tamamen ücretsiz servisler ile bizlere gönderebilirsiniz. Ayrıca rakiplerimize göre de tarafınızdan teslim alınan ürünlerinizi, sizlere zaman kaybı yaşatmadan oldukça hızlı bir şekilde teslim ediyoruz. Halı yıkama işlemleri ve de halı yıkama fiyatları ile ilgili olarak detaylı bilgi almak için Beşiktaş Retro halı yıkama firmamızı arayarak bizlerden destek alabilirsiniz.

 

  Filtrele
Toplam 0 Ürün
  Ürün Bulunamadı
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.