0212 523 60 70
Kategoriler
Fiyat Aralığı
Tüm Filtreleri Temizle

Shaggy Halı Yıkama

 

Günümüzde shaggy halılar, renkli ve peluş tarzında yer alan halılardır. Sıklıkla evlerde yolluk şeklinde kullanılmakta olan shaggy halı, evlerinizde farklı tarzlar oluşturmaktadır. Shaggy halılar, uzunlukları ile birlikte pek çok sayıda farklı renk alternatiflerini de sevenlerine sunmaktadır.Retro Halı Yıkama shaggy halılarınızı titizlikle temizleyip sizlere teslim etmektedir.

 

 Shaggy Halı Modelleri

 

 Shaggy halılar, klasik halı tarzlarından tamamen uzakta bir görünüm oluşturan, genel olarak modern ve de geometrik bazlı desenlerden oluşmaktadır. Bu halılar üretim tarzına göre iki gruba ayrılacak olur ise birinci grup parlak ve canlı renkler, ikinci grup ise pastel tonlar ve koyu renkler yer almaktadır.

 

 Shaggy halılar yumuşak dokulu oldukları için, en soğuk havalarda bile üzerine güvenle oturulabilir tiptedir. Bu sayede zemin ısısıyla oda sıcaklıkları farkını koruyarak ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamaktadır. Bu sıcak ortamı yakalamaya yardımcı olan shaggy halı modelleri modern ev görüntülerinde tamamlayıcı özelliklere sahiptir.

 

 Ağırlıklı bir şekilde polyester ve ya bükümü arttırılmış olan polipropilen malzemeler kullanılarak üretilen bu halılar bir takım antistatik özelliklere sahiptir. Evleri renklendiren shaggy halı yıkama fiyatları da birbirinden farklıdır.

 

 Shaggy Halı Seçenekleri

 

 Shaggy halı seçeneklerinin arasında düz formlara sahip ürünlerin bulunabileceği gibi aynı zamanda özel dokuma tekniklerinin kullanılıp 3 boyut görüntüler kazandırılan bazı modellerde bulunmaktadır. Geometrik desenler ve çizgilerin yoğunlaşmış olarak kullanıldığı halı modelleri elle dokunmuş görüntüsüyle klas bir duruşa yaratmaktadır. Klasikleşmiş halı seçenekleri karşısında günümüzde güçlü bir alternatif olarak bulunan shaggy halı bulunduğunuz ortamda ışıltılı, yumuşacık ve tüylü görünüm sağlar.

 

 Shaggy Halılarda Yıkama

 

 Shaggy halılarda birçok sayıda yıkama alternatifleri bulunmaktadır. Kullanıcıların aklında yer alan shaggy halı yıkama nasıl yapılır sorusunun cevabı için birçok seçenek yer almaktadır. Bu nedenle de tercih sebebi olan bu halıların kullanımı son derece kolaydır. Shaggy halılarda yıkama seçenekleri aşağıdaki gibidir.

 

 Çırpma ve Süpürge Uygulaması

 

 Halıların temizleme işlemlerinde genellikle yaygın olanı çırpma yapmaktır. Bu işlemde halının kuvvetli bir şekilde çırpılması çok önemlidir. Böylece kirli halı kalıntılardan kolay bir şekilde kurtulabilir.

 

 Çırpma işlemi sonrasında temiz bir fırça ile üst yüzey fırçalanmalı ve de içinde yer alan kalıntılar çıkartılmalıdır. Ardından elektrik süpürgesinin en üst seviyesi ile süpürülmesi gerekir. Ek olarak duru suyla ara ara üzerinden bezle silinmesi de uygundur.

 

 Halı Şampuanı Uygulaması

 

 Shaggy halı temizleme sırasında halı şampuanı kullanımı sıklıkla tercih edilmektedir. Halı şampuanın çok fazla koyulmaması gerekmekte olup halı üzerine sprey yardımı ile hafifçe püskürtme yapılmaktadır.

 

 Halının üzerine püskürtülen bu karışım yarım saat bekletilir ve bekleme boyunca şampuanlı su lekelerin içine işler. Lekelerin çıkarılması adına vakumlama özelliği olan elektrik süpürgesiyle çekilir Halının tüylerinin herhangi bir zarar görmemesi için nazik bir şekilde yapılır. Shaggy halının vakumlanmasının ardından da su ile durulanmalıdır. Bu şekilde shaggy halı temizlenmiş olur.

 

 Shaggy Halı Yıkama Fiyatları

 

 Evlerin atmosferini değiştiren shaggy halı yıkama fiyatları çok değişkenlik göstermektedir. Uzun ipliklerle dokunan bu halıların temizlenme süresi uzun sürmektedir.Uzun süren temizlik işlemleri halı yıkama maliyetlerini arttırmaktadır.

 Bu halıların tüylerinin kopmasına ve ya deforme olmasına neden olmamak için sert darbeye maruz bırakılmadan temizlenir. Bu nedenle fırça kullanılacak ise yumuşak özellikte fırçalar tercih edilir. Ancak shaggy halıların kullanım ömrünün uzun olması adına halıları kaliteli bir şekilde yıkayan halı yıkama firmalarında temizletilmesi her zaman daha avantajlı bir kullanım şekli sağlamaktadır.Retro Halı Yıkama olarak bu donanım ve tecrübeye yeterince sahibiz.

Halılarınızı güvenli ellerde temizlenip sizlere kısa sürede teslim etmek uğraş göstermekteyiz.

 

 Bu bağlamda shaggy halı yıkama fiyatları iyice araştırılmalı ve alanında uzman personeller ile çalışan kaliteli halı yıkama malzemeleri kullanan güvenilir bir shaggy halı yıkama firması bulunması her zaman çok önemlidir. Çünkü tüyleri olan bu halıların yanlış yıkamalar sonucunda tüyleri kopabilir, kırılabilir ya da topaklanabilir. Bu nedenle iyi bir araştırma yapılmalıdır.

 

  Filtrele
Toplam 0 Ürün
  Ürün Bulunamadı
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.