0212 523 60 70

Isparta Halısı Yıkama

Isparta halısı,Türk el sanatlarının en değerli örnekleri arasındadır.Bu halılar,kendine has motifleri ve dokuma teknikleri ile göz kamaştırıcı ürünlerdir.Bu şahane halıları yıkamakta marifet gerektirmektedir.Isparta halısı yıkama teknikleri çok farklıdır.Makine halısı gibi yıkanırsa halı mutlaka zarar görmektedir.Retro Halı Yıkama olarak halılarınızı profosyonel ekiplerimiz tarafından özenle temizlemekteyiz.

Isparta Halısının Tarihi

Osmanlı İmparatorluğu döneminden bu yana üretilmektedir. 16. yüzyılda Isparta'da başlayan halı dokumacılığı geleneği, zamanla daha da gelişmiş ve bugüne kadar ulaşmıştır. Bu halılar, Türk halı sanatının en nadide örneklerinden biri olarak kabul edilir.

Isparta halıları, Türk kültüründe önemli bir yere sahiptir.Geleneksel Türk motiflerinin ve el sanatının zerafetini yansıtır.Gözalıcı desenleri ve kaliteli dokumasıyla Isparta halıları, Türk kültürünün uluslararası mecralarda tanınmasına öncülük eder.


Isparta Halısının Özellikleri

Isparta halıları,kaliteli ipek ve yün malzemelerden üretilmektedir.Bu malzemelerin kullanımı halıya parlaklık ve uzun süre kullanım ömrü sağlar.Kullanılan ipek ve yün halıyı estetik olarakta yukarı taşımaktadır.

Isparta halıları,geleneksel yöntemlerle dokunan el sanatı eserleridir.Ustalar tarafından meşakatlı ve uzun süreçlerden geçtiktan sonra titizlikle üretilmektedir.

Bu halılarda zengin Türk motiflerini görebileceğiniz gibi çiçek,yaprak ve geometrik şekilleride bulabilirsiniz.Her deseni özenle seçilmiş renklerle süslenerek bir harmoni oluşturulmaktadır.

Isparta Halısı Yıkama Teknikleri

Isparta halısının uzun süre kullanılması için temizlik ve bakımının düzenli biçimde yapılması gerekmektedir. Retro halı yıkama olarak son teknoloji makinelerimiz ile organik şampuanlar eşliğinde halılarınızı titizlikle yıkamaktayız.

Isparta halısının dokusunu bozmamak için belli derecedeki su ve şampuanla yıkamaktayız .Daha sonra durulama aşamasında ürünün üstünde hiç bir atık ve şampuan bırakmayacak şekilde yıkıyoruz.Son aşamada güneş almayan bir alanda

ideal nem seviyesinde halıları doğal halinde kurumaya bırakıyoruz.Halıların doğru teknikle temizlenip kurulamasını yaparak Isparta halılarınızın kullanım ömrünü uzatıyoruz.

Isparta Halısı Yıkama Fiyatları 

Isparta halısının yıkama fiyatları çeşitli etkenlere bağlı olarak değişmektedir.Özel yıkama teknikleri kullanılarak uzun süreçlerle yıkanmaktadır.Bu yöntem ürünün maliyetinin artmasına neden olmaktadır.

Özel formüllü şampuanlar ile yıkanan halılarınız yıpranmadan yıkanmaktadır.Retro Halı Yıkama ekonomik halı yıkama fiyatları ile sizlere hizmet sunmaya devam etmektedir.Müşteri memnuniyeti için çalışmalarımaza

devam etmekte sizlerin ürünlerinize sağlıklı biçimde ulaşmasını sağlmaktayız.

  Filtrele
Toplam 0 Ürün
  Ürün Bulunamadı
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.