0212 523 60 70

Bambu Halı Yıkama

Bambu Halısı,doğal bambu bitkisinden üretilmektedir.Bambu bitkisinin gövdesine özel işlemler uygulanarak bambu elyafları ortaya çıkartılır.Bu elyaflar ile doğal ve dayanıklı halılar üretilmektedir.Bambu halılar doğa dostu şık halı çeşitleridir.Bambu halı yıkama özen gösterilmesi gerektiren halılardan birisidir.O sebepten dolayı profosyonel kişiler tarafından temizlenip bakımı yapılmalıdır.

Bambu Halıların Avantajları

Dayanıklılık: Bambu halılar bünyesinde barındırdığı bambu elyafları sayesinde aşınmalara ve yıpranmaya karşı dayanıklıdırlar.Bu nedenle uzun süre kullanıma uygun halı çeşididir.

Hijyen: Doğal bambu elyaflarından üretilen halılar antibakteriyel özelliklere sahiptir.Bu özelliklerin getirdiği avantarların başında mikrop ve bakterilen üremesini engeller.Daha sağlıklı kullanım sunar.

Yumuşaklık:Doğal bambu elyafları yumuşak yapılara sahiptirler.Ayaklarınıza hoş ve yumuşak bir hissiyat sunmaktadırlar.

Estetik: Modern ve zarif görünüme sahip Bambu halılar.Mobilya ve dekarasyon malzemeleriniz ile uyum içinde olurlar.


Bambu Halılar Ne Sıklıkla Yıkanmanmalı ?

Bambu halılar en az yılda iki kere yıkanmalıdır.Halınız yoğun kullanıma maruz kalıyor ve lekeler mevcutsa daha sık yıkama yapılması gerekmektedir.

Bambu Halı Yıkaması Nasıl Yapılır ?

Bambu halı yıkaması belli başlı kriterlere bağlı olarak yapılmaktadır.Bambu halı yıkama kriterleri aşşağıda sıralanmıştır.

Vakum:Halınızın üzerinde biriken toz ve mikropların vakum yardımı ile temizlenmesi gerekmektedir.Böylelikle halıdaki kir ve mikropların halıya yapışmasının önüne geçilir.

Leke Kontrolü: Halılar vakum yardımı ile temizlendikten sonra halının üzerindeki lekelerin tespiti yapılması gerekmektedir.Lekeler yıkama marifetiyle çıkartılmamışsa eğer özel formuluze edilen organik leke çıkartıcılar yardımı ile tek tek özen gösterilerek lekelere uygulanır.

Halının Yıkanması:Halının ön temizlik aşamaları bittikten sonra yıkamaya alınır.Yıkama aşamasında hassas ürün olduğundan dolayı organik ve hafif formuluze edilmiş şampuanlar kullanılarak modern makineler yardımı ile derinlemesine temizlenmektedir.

  Filtrele
Toplam 0 Ürün
  Ürün Bulunamadı
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.