0212 523 60 70

Profesyonel Halı Yıkama Hizmeti

 

Periyodik olarak yıkanması gereken en önemli eşyalar içerisinde halılar yer alır. Evde en fazla kullanılan eşyalar olmasının yanı sıra, aynı zamanda sağlık noktasında önemli potansiyel teşkil eder. Tabii bu konuda bireysel yapılacak olan temizlik istenilen etkiyi göstermez. Çünkü yüzeysel bir temizleme işlemi olur ve bu da halının zaman içerisinde yıpranmasına sebebiyet verebilir.

 

 Özellikle de söz konusu Retro halılar olduğu zaman bunun çok daha önemli hale geldiğini söylemek mümkün. Kurumsal hizmet anlayışı doğrultusunda Retro Halı Yıkama, sizleri en iyi hizmeti sağlamaktan gurur duyar. Her türlü marka ve model üzerinden halı yıkama hizmetinin kurumsal çatı altında sunuyoruz. Üstelik bütçenizi açmadan halı yıkama fiyatları üzerinden hizmet alabilir ve halılarınızı ilk günkü gibi tertemiz kullanabilirsiniz.

 

 İstanbul İçin Halı Yıkama

 

 Özellikle İstanbul'un bütün farklı semtleri için İstanbul halı yıkama hizmeti tüm bölgeler için sunulmaktadır. Nerede olursanız olun bir telefon üzerinden ulaşmanız yeterlidir. Adresi verdiğiniz andan itibaren tam donanımlı ekipman doğrultusunda gelinir ve halılar alınır. Söz verilen zaman içerisinde ise halılar tertemiz şekilde, profesyonel yıkama hizmeti altında sunulur. Eğer size en yakın halı yıkama hizmeti arıyorsanız site üzerinden bağlantı kurabilirsiniz. Günün 24 saati boyunca verilen hizmet dahilinde en iyi destek sağlanmaktadır. Dip köşe bucak detaylı temizlik, aşamalı ve Kaliteli malzemeler eşliğinde ele alınmaktadır. Aynı zamanda süreci en iyi şekilde yöneten uzman ve eğitimli kadro sizlere hizmet vermektedir.

 

  Profesyonel Halı Yıkama Süreçleri

 

 Profesyonel çapta ele alınacak olan halı yıkama hizmeti aşamalı şekilde gerçekleşmektedir. Bu aşamada ilk olarak uzman kadro adresinize gelir ve halılarınızı alır. Tabii bundan önce telefon üzerinden kaç tane halı ve marka ile modellerine bağlı şekilde kumaş yapısını söylemeniz gerekir. Yapılan inceleme kapsamında uygun halı yıkama fiyatları kapsamında bir bütçe çıkarılır. Daha sonra halılar merkezi getirilir. Burada öncelik olarak detaylı bir kuru Temizlik yapılır. Böylece üzerindeki tüm kir ve pas önemli oranda atılmış olur. Bu da sonraki temizlik noktasında çamur izi bırakmaz. Özel Naturel şampuanlar kullanılarak halı detaylı temizliğe girer. Aynı zamanda kapsamlı makine içerisinde yine özel temizleme gerçekleşmektedir. Hemen arkasında kurutma işlemi yapılır ve özel olarak paketlenir.

 

 Sağlık Açısından Halı Yıkama Hizmeti

 

 Özellikle halıların yıkanması sağlık noktasında önemli potansiyel teşkil etmektedir. Çünkü zaman içerisinde halıların en dip kısımlarında gözle görülmeyen zararlar oluşur. Bunlar bazı bakteriler ve mikroskobik canlılardır. İnsan sağlığına ciddi tehdit oluşturabilecek bu canlılar için özellikle yaşlılar ve çocuklar için tehlike arz eder. Yüzeysel temizlik ise herhangi bir şekilde bu halılar üzerindeki zararları ortadan kaldırmaz. Bunun için İstanbul halı yıkama hizmeti kapsamında detaylı ve profesyonel bir sürece ele almaktayız.

 

 Hizmetimiz halıların en dip ve köşesine giriş yaparak tüm zararları ortadan kaldırmaktır. Bu kapsamda güçlü sökücü olarak öne çıkan şampuanlar, aynı zamanda güçlü vakum yapısına sahip makineler eşliğinde kullanılır. Halılara en ufak bir zarar gelmeden güvenli şekilde tüm zararlı unsurlar ortadan kaldırılır. Böylece sağlıklı ve güvenli bir şekilde halılar evde ya da farklı yerlerde kullanılabilir.

 

 Periyodik Olarak Profesyonel Halı Yıkama

 

 Halılar evde ya da iş yerlerinde en çok kirlenen eşyaları olduğu için periyodik yıkama işlemine alınmalıdır. Özellikle de hem görseli hem de halının kalitesi ve sağlığın korunması için profesyonel temizlik yapması gerekir. Bu konuda size en yakın halı yıkama hizmeti olarak Retro Halı Yıkama profesyonel destek sunmaktadır. Yılda ortalama 2 defa en azından yapılması gereken halı yıkama hizmeti, profesyonel süreç altında ele alınır. Yani 6 ayda bir gerçekleşecek olan halı yıkama konusunda, sizlere düzenli hizmet sağlamaktan gurur duyarız. Düzenli şekilde yapılacak olan halı yıkama işlemi üstelik halıların ilk alındığı gün gibi tertemiz ve yepyeni görüntüsü altında kullanma imkanı tanımaktadır. Bu konuda kategori üzerinden bağlantı kurabilir ve iletişim yoluyla gerekli bilgileri elde edebilirsiniz.

 

 Her Bütçeye Uygun Halı Yıkama Fiyatları

 

 Düzenli olarak halılarınızın sağlıklı ve profesyonel yapı altında temizliğinin yapılması için halı yıkama fiyatları sizler için uygun bütçe doğrultusunda sunuluyor. 6 ayda bir gerçekleştirecek olan temizlik konusunda periyodik olarak en uygun fiyatlarla bu hizmeti elde edebilirsiniz. Üstelik uluslararası düzeyde kullanılan en kaliteli şampuanlar ve teknolojik makineler değerlendirilmektedir. Aynı zamanda konusunda tecrübe sahibi uzmanlar, eğitimleri doğrultusunda halının kumaşına ve modeline uygun temizlik gerçekleştirmektedir. Bu konuda bütün farklı semtleri İstanbul halı yıkama adına hizmetinizdeyiz. Bulunduğunuz semt üzerinden web sitesi doğrultusunda bağlantı kurarak gerekli bilgileri almanız yeterlidir. Süreci başlatmanız ile birlikte kısa süre içerisinde halılarınız adresinizden alınır ve temizlenerek sizlere ulaştırılır.

 

 Profesyonel Halı Yıkama Konusunda Sağlık ve Güvenli Ulaşım

 

 Halıların profesyonel düzeyde yıkanması yeterli değildir. Aynı zamanda ulaşım noktasında en ufak bir hava ile temasın gerçekleşmemesi gerekir. Bunun sağlanabilmesi için ise özel ambalajlar ve paketler kullanıyoruz. Böylece en ufak bir hava ile temas olmadan halıların her kısmı sarılır. Özel paketleme ile birlikte adresinize yıkandığı gibi tertemiz şekilde ulaştırılır. Bu güvenilir ve profesyonel hizmeti elde edebilmek için size en yakın halı yıkama olarak site üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Sonuç olarak halılarınız adresinize ulaştığında paketleri siz açabilir ve tertemiz ile yepyeni şekilde arzu ettiğiniz yere halılarınızı serebilirsiniz. Bunu garanti altına almış olan Retro Halı Yıkama firması bünyesinde kurumsal hizmet sağlanmaktadır.

 

  Halı Yıkama Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

 Birçok farklı kriteri ele almak suretiyle halı yıkama konusuna dikkat edilmesi gereken hususlar mevcuttur. Bu hususlara dikkat ederek sağlıklı ve güvenli bir şekilde halıların yepyeni halini koruma ve güvenli kullanma imkanı elde edilir.

 

 - Öncelikle doğal şampuanlar kullanılmalıdır.

 - Aynı zamanda bu konuda özel teknolojik makineler değerlendirilmelidir.

 - Halıların kumaşına dikkat ederek buna uygun şekilde malzeme seçimi yapılmalıdır.

 - Konusunda tecrübe sahibi ve eğitimli Uzmanlar sürece yönetmelidir.

 - Sıcak su ya da tazyikli su kullanılmamalıdır.

 - Halıların göze görünmeyen en dip kısımlarındaki zararlar ve kir ile pas gibi unsurlar tamamen arındırılmalıdır.

 - Profesyonel Temizlikte halıların kumaşı ve yapısı ile renkleri korunmalıdır.

 

 Bu ve benzeri tüm unsurlara dikkat etmek suretiyle ele alınan halı yıkama hizmetine güvenle elde edebilirsiniz. Üstelik bütçenize uygun halı yıkama fiyatları sayesinde düzenli ve periyodik olarak halılarınızı yıkatma şansını kullanmanız mümkün.

 

 En Zorlu Lekeler İçin İstanbul Halı Yıkama Hizmeti

 

 Bazı kirler vardır ki halının yapısına derin şekilde nüfus eder. Bireysel olarak bu tür kileri çıkarırken halının kumaşına, ipliklerine ve desenleri ile kalitesine zarar verilebilir. O yüzden doğrudan lekeye nüfus edebilecek özel şampuanlar ve ürünler kullanılmalıdır. Aynı zamanda detaylı bir şekilde gerekli malzemeleri eşliğinde temizliğin dikkatli biçimde yapılması gerekir. Bu konuda İstanbul halı yıkama olarak en zor lekeler için en iyi hizmeti elde edebilirsiniz. Bütün farklı lekeleri çıkarma potansiyel sahip Kaliteli malzemeler eşliğinde size en yakın halı yıkama hizmetiniz sunmaktan gurur duyarız. Kategori üzerinden bağlantı kurabilir ve profesyonel hizmet için gerekli bilgileri sağlayabilirsiniz.

 

  Filtrele
Toplam 0 Ürün
  Ürün Bulunamadı
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.